نتایج جستجو برای عبارت :

دفاع از اسلام و حمله به شیطان

حق نداریم در دفاع از اسلام کم بگذاریم؛ حق نداریم در دفاع از اسلام کم بیاریم.
.
باید با تمام وجود و توان و نیرویی که داریم به افکار مهملِ شیطانی که اسکتبار از زبان رسانه‌هایش بیرون می‌ریزد حمله کنیم.
آن‌کَس که آرمانش اعتلای کلمه الله است و مولایش امام علی علیه السلام است باید بجنگد
.
.
.
.
.
#اسلام #بسیج #دانشگاه #دانشجویی #سبک_زندگی_دانشجویی #مناظره #بی_بی_سی #منوتو #بسیج_دانشجویی
گروه مدافعان اسلام از بزرگ مردان کوچکی تشکیل شده که در همه عرصه ها فعالیت می کنند
این گروه حدود یک سال تآسیس شده  و هدف این گروه دفاع از اسلام "شناساندن اسلام و.....
از امروز هم وارد این وبلاگ شده و از طریق همین وبلاگ مسائلی را برای شما اشکار می سازد
والسلام
همیشه قبل از هر حمله مهاجم  ، حمله او را تخریب کنید ، در این عکس ها مهاجم می خواهد مچ دست را بگیرد ، ولی به او اجازه داده نمی شوداگر مهاجم موفق به گرفتن دستان گردید
مچ دستتان را بچرخانید ، به سمت سر شانه ،اگر  مهاجم دست راستان را گرفته به سمت سر شانه چب اگر مهاجم  دست چب را گرفته به سمت راست
در این عکس آرنج بر دفاع و ضربه آماده می شود
و یا می توانید ، با انگشتان  ضربه به پشت دست مهاجم وارد کنید
یا با آرنج به شریان او وارد کنید
و سریع حالت دفاعی بگی
یک شب مار بزرگ برای پیدا کردن غذا وارد دکان نجاری شد٬عادت نجار این بود که موقع ترک کارگاه وسایل کارش را روی میز گذاشته بود.همنطور که مار گشت میزد بدنش به اره گیر کرد و کمی زخم شد.مار خیلی عصبانی شدوبرای دفاع از خود اره را گاز گرفت.این کار سبب خون ریزی دور دهانش شد و او که نمی فهمید که چه اتفاقی افتاده، از اینکه اره دارد به او حمله می کند و مرگش حتمی است تصمیم گرفت برای آخرین بار از خود دفاع کرده و هر چه شدیدتر حمله کند. او بدنش را به دور اره پیجان
تکنیک های اصلی دفاع شخصی برای بزرگسالان و کودکان بسیار مفید است. مهاجمان کودکان را اهداف بدون دردسری در نظر می گیرند و هنگامی که با آنها مبارزه می کنند شگفت زده خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که تمام خانواده خود را در مورد تکنیک های دفاع شخصی آموزش دهید و آنها را تا آنجا که ممکن است تمرین کنید. تمرین به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط واقعی به درستی حمله کنید.مشاور دفاع شخصی
تکنیک های اصلی دفاع شخصی برای بزرگسالان و کودکان بسیار مفید است. مهاجمان کودکان را اهداف بدون دردسری در نظر می گیرند و هنگامی که با آنها مبارزه می کنند شگفت زده خواهند شد. اطمینان حاصل کنید که تمام خانواده خود را در مورد تکنیک های دفاع شخصی آموزش دهید و آنها را تا آنجا که ممکن است تمرین کنید. تمرین به شما کمک خواهد کرد تا در شرایط واقعی به درستی حمله کنید.مشاور دفاع شخصی

نویسنده: علی نیازی
منبع: http://aliniyazi.ir/
دفاع از خود یا دیگران در مقابل سارق و مهاجم داراے شرایطے است و در صورت وجود آن شرایط قانون گذار از فرد مدافع حمایت خواهد ڪرد.
باید دانست:
۱⃣دفاع و حملہ باید متناسب باشد. مثلاً اگر ڪسے با چوب بہ دیگرے حملہ ڪرد مدافع نمی‌تواند با اسلحہ از خود دفاع ڪند.
۲⃣ امڪان دسترسے بہ نیروے انتظامے نباشد.
۳⃣ خطر قریب الوقوع باشد. بنابراین اگر ڪسے دیگرے را صرفاً تهدید ڪند مدافع نمی‌تواند با سلاح او را بہ قتل برساند.
۴⃣ دفاع براے دفع خطر ضرورت داشتہ باشد. مثل
شهیدان گفتن بر ولایت یار باش چون شهید کربلا تشنه ایثار باش هر کسی هستی ار ولایت کن دفاعبهر حفظ انقلاب همیشه بیدار باش گریه کن در نیمه شبها بر علی و فاطمه حافظ اسلام و قرآن از برش سردار باش در رکاب رهبر خود از ولایت کن دفاعخار چشم دشمنان و مالک و عمار باش شاعر مظفرآبادی از خراسان رضوی شهر بردسکن روستای مظفرآباد
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
در کتابی که مربوط به احکام خانواده و با همین نام بود چنین آورده بودند که
صفحه ۲۹
 از امام خمینی استفتاء شده است که
آیا برای دفاع از اسلام و جمهوری اسلامی اجازه امام و مرجع تقلید لازم است؟
و امام در جواب فرموده اند
دفاع از اسلام و جمهوری اسلامی به هر نحو ممکن بر تمام مکلفین واجب است و مشروط به اجازه نیست
و در صفحه ۲۸همان کتاب
از قول امام خمینی آورده بود
در تمام احکام شرعیه برغیرمجتهد ک
فردا روز مهمیه برای هممون 
اون روزی که فکرشو نمی کردی هیچ وقت برسه اومده
مثل خیلی از روزهای دیگه ی زندگی 
اما من فکر نمی کنم که همه ی روزهای زندگی مثل هم دیگه س 
خیلی امیدوارم که لذت های جدیدی رو قراره تجربه کنی
و اینو یادم و یادت نمیره که فاصله ی بین دو شهر برهوته
دیگه خودت می دونی به قول کی
خیلی خوشحالم که از این وصله ی ناجور تنت با موفقیت جدا میشی
انجام دادن کاری که دوستش نداریم یا سپری کردن روزهایی که بهش مجبوریم، واقعا جز تجربیات عجیب زند
بسم الله الرحمن الرحیم

در مادۀ ۱۵۶ از قانون مجازات اسلامی (مصوب ۱۳۹۲) آمده است که فرد می‌تواند «در مقام دفاع از نفس، عرض، ناموس، مال یا آزادی تنِ خود یا دیگری، در برابر هرگونه تجاوز یا خطر فعلی یا قریب الوقوع با رعایت مراحل دفاع، مرتکب رفتاری شود که طبق قانون جرم محسوب می‌شود». در ادامه چهار شرط لازم برای جواز ذکر شده است:
دفاع ضروری باشد.
خوف عقلایی در میان باشد.
مرتکب، خودش متجاوز نباشد.
توسل به قوای دولتی [ همچون نیروی انتظامی جمهوری اسل
تحلیلی از آخرین تمرینات بارسلونا: 
آنطور که مشخص است گریزمان جایگزین سوارز خواهد شد. گریزمان، شماره 9 بارسا مقابل گرانادا خواهد بود.
در کنار او #مسی قرار خواهد گرفت. لئو مسی با آزادی کامل در خط حمله خواهد بود و در سمت راست قرار خواهد گرفت. سومین عضو در خط حمله فاتی خواهد بود! بازیکنی که توسط والورده شناخته شد و ممکن است توسط ستین به ستاره تبدیل شود. کارلوس پرز یکی دیگر از گزینه های نیمکت است! او احتمالا در نیمه دوم به جای فاتی به بازی خواهد آمد.
احمد دیدات یکی از چهره های فراملی آفریقای جنوبی است که از هند به آن کشور مهاجرت کرده است که با تلاش و ممارست در مطالعات مسیحی و اناجیل اربعه مسلط شد و با شیوه «دفاعیت عقلانی دینی از طریق مباحثه1 » به انتقاد از مسیحیت و دفاع از اسلام پرداخته است2 . شهرت احمد دیدات، نه به علت تسلطش به مبانی اسلامی، که بعلت تسلطش بر اناجیل اربعه و مسیحیت میباشد. احمد دیدات را پیشتاز عرصه گفتگوی درون-مذهبی با مسیحیت میدانند که در این شیوه، احمد دیدات با استفاده از
پاورپوینت آموزش دفاع شخصی

http://band.rastinbp.ir/band.rastinbp.ir › band › htmlپاورپوینت آموزش دفاع شخصی | band | 51555این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت اموزش دفاع شخصی می باشد که به صورت فرمت PowerPoint در 18 ... فهرستآموزش دفاع شخصی برآمدگی بینیبالای گوشفکقسمت زیر ...http://all2.axisco.ir/all2.axisco.ir › all › htmlپاورپوینت آموزش دفاع شخصیوجدان پاک پاورپوینت آموزش دفاع شخصی نه به محکمه و پاورپوینت آموزش دفاع شخصی نه قاضی به هیچ پاورپوینت آموزش دفاع شخصی کدام نیاز ندا
معمولا در شطرنج فرض بر اینست که در جایی می بایست و می توان حمله کرد که برتری قوا داشته باشیم. حمله اقلیت اما این اصل را نقض می کند!
حمله اقلیت توسط پیاده ها و اینبار در جناحی انجام می شود که پیاده های کمتری نسبت به حریف داریم. با اینحال انجام حمله خصوصا در چنین شرایط حساسی نیاز به دانش و ظرایف خاص خود دارد.
استاد بزرگ نایجل دیویس در این درس با ارائه مثال هایی در اینباره بحث می کند.
ادامه مطلب
امام خمینی رحمته‏ الله‏ علیه :"تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی صلی‏ الله‏ علیه‏ و آله است، اسلام ائمه هدا علیه‏ السلام است، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم ‏آور محرومیت‏ ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه‏ داران مدرن، و کمونیسم خون‏ آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، و اسلام مرفهین بی‏درد و در یک کلمه اسلام آمریکا
امام خمینی رحمته‏ الله‏ علیه :"تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی صلی‏ الله‏ علیه‏ و آله است، اسلام ائمه هدا علیه‏ السلام است، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگان تاریخ تلخ و شرم ‏آور محرومیت‏ ها باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه‏ داران مدرن، و کمونیسم خون‏ آشام و نابود کننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، و اسلام مرفهین بی‏درد و در یک کلمه اسلام آمریکا
روش های پیشنهادی:
■ در این دک وقتی میخواید حمله کنید ادل جاینت رو نزدیک پل بندازید و وقتی حریف نیرو برای زدن جاینت انداخت ماینر رو کنار برج حریف بندازید تا حمله کنه.
■ وقتی موقع حمله بودید و حریفتون خواست از طرف دیگه بهتون حمله کنه از مینیون ها و اتش کمک بگیرید تا برج هاتون اسیب نبینن
آمریکایی‌ها و آمریکاپرستان هر جا مسلمان مظلوم و ضعیفی می‌بینند تا جایی که می‌خورد می‌زنندش. چنان هم می‌زنند که قشنگ می‌فهمی چقدر دق‌ّ دلی از اسلام و مسلمین دارند. سران مستکبر و طاغوت‌های زمین هر چه از اسلام سیلی خورده‌اند، تلافی‌اش را با سیلی زدن به مسلمان‌های بی گناه و بی‌دفاع در می‌آورند. هر چه از اسلام سوخته‌اند به تلافی‌اش مسلمان می‌سوزانند تا کمی دلشان خنک شود. بخش دردناک قصه این‌جاست که این سیلی محکم را آمریکا از ما و انقل
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی
ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. این جنگ با دستور
صدام حسین و حمله نیروهای نظامی عراق در سال ۱۳۵۹ به ایران آغاز شد و پس از
۸ سال جنگ، بالاخره با پذیرش قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران در مرداد ماه سال
۱۳۶۷ به پایان رسید.
دوران هشت سال دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس
اسلامی و حراست از مرزهای عزّت و شرف این مرز و بوم، به مثابه یکی از
حسا
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی
ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است. این جنگ با دستور
صدام حسین و حمله نیروهای نظامی عراق در سال ۱۳۵۹ به ایران آغاز شد و پس از
۸ سال جنگ، بالاخره با پذیرش قطعنامه ۵۹۸ از سوی ایران در مرداد ماه سال
۱۳۶۷ به پایان رسید.
دوران هشت سال دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس
اسلامی و حراست از مرزهای عزّت و شرف این مرز و بوم، به مثابه یکی از
حسا
با سلام و احترام
دفاع آقاى افشین چوبدار و خانم مریم فتوتى در تاریخ ٢١ دیماه ٩٨ در ساختمان
علوم انسانى برگزار خواهد شد. ساعت برگزارى دفاع بعد از هماهنگى با اساتید 
اعلام مى شود. 
در ضمن اگر سایر دانشجویان آمادگى دفاع دارند تا تاریخ ١١ ام دیماه ٩٨ کارهاى ادارى 
را انجام داده و در زیر این پست یا پست قبلى اعلام بفرمایید. 

موفق باشید 
مهارت دفاع شخصی
مهاجم را بغل نکنید برای دفاع با او کشتی نگیرید زیرا اگر مرد قوی و بزرگ باشد شما را به زیر دست و پا له خواهد کرد زیرا دفاع شخصی کشتی نیست شما باید از مهاجم فاصله بگیرید اگر شما کوچکتر از مهاجم هستید نترسید تمام حواستان را جمع کنید و از تمامی علم خود استفاده کنید.نقاط حساس، ضربات کاربردی سخت،جا به جایی مناسب، همه این ها قدرت شما هستند به یاد داشته باشید دفاع شخصی یک ورزش نیست مهاجم برای امتیاز یا بردن یه شما حمله نمی کند.قصد او م
در بعضی موقعیت‌ها قانون‌گذار به نمایندگی از جامعه به اشخاص این مجوز را می‌دهد که از خودشان در برابر صدمات و آسیب‌هایی که درمعرض آن قرار گرفته‌اند، محافظت کنند. ازآنجاکه چنین اجازه‌ای جنبه‌ی استثنایی دارد، باید شرایطی که قانون‌گذار برای آن درنظر گرفته است، وجود داشته باشد؛ یعنی هم باید رفتار فرد به‌گونه‌ای باشد که بتوان آن را دفاع نامید و هم باید رفتاری که در مقام دفاع انجام شده‌ است، مشروع باشد.
در قانون مجازات اسلامی موردی تحت عنو
۱۷. حرکت دفاعی در برابر مشت
در وضعیت دفاع شخصی، همیشه باید خود را برای ضربات و مشت‌های فرد مهاجم آماده کنید؛ به خصوص، وقتی وی روی شما سوار باشد. هرگز سعی نکنید مشت‌های حریف را بگیرید. در عوض، با استفاده از ساعدتان ضربات حریف را دفع کنید و سپس، بازوی‌تان را دور دستی که به سمت‌تان آمده است، حلقه کنید؛ دست حریف را محکم قفل کنید تا نتواند بار دیگر ضربه‌ای به سمت شما روانه کند.وضعیت فعلی‌تان امن‌ترین وضعیت در حالت خوابیده است، ولی قطعا از وضعی
مهارت دفاع شخصی
مهاجم را بغل نکنید برای دفاع با او کشتی نگیرید زیرا اگر مرد قوی و بزرگ باشد شما را به زیر دست و پا له خواهد کرد زیرا دفاع شخصی کشتی نیست شما باید از مهاجم فاصله بگیرید اگر شما کوچکتر از مهاجم هستید نترسید تمام حواستان را جمع کنید و از تمامی علم خود استفاده کنید.نقاط حساس، ضربات کاربردی سخت،جا به جایی مناسب، همه این ها قدرت شما هستند به یاد داشته باشید دفاع شخصی یک ورزش نیست مهاجم برای امتیاز یا بردن یه شما حمله نمی کند.قصد او م
یکی از بچه های ما تو ازمایشگاه بود
همیشه میگفت میخواد مسترش رو به جای دو سال تو سه سال تموم کنه
میگفت سخته!
حالا کار ازمایشگاهی اکسپریمنتالم انجام نمیداد!
از یه طرف از دو سال قبل از شروع مسترش داشت روی همین پروژه مسترش کار میکرد
یعنی از سال چهارم لیسانسش و همینطور سال پنجم لیسانسش رو
اینها لیسانسو شش سال و پنج ساله تموم میکنن
فکر کن این توی اخرین روز مسترش، یعنی اخرین روز اوریل امسال دفاع کرد
ما گفتیم چرا اینطوری شد؟ 
جون اماده نبود
فهمیدیم ا
پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 
پسربچه همبازیه دوران بچگیم، میلاد، ازدواج کرد، معتاد شد، طلاق گرفت، الانم زندانه؛ اونوقت من هنوز دفاع هم نکردم!! 
ولی اخبار حاکی از اینه که هفته بعد دفاع میکنم... بعدش دیگه هم میتونم ازدواج کنم، هم معتاد و هم طلاق و هم زندان!! 
{منبرک و دلنوشته مهدوی - شماره 33}

منتظران حقیقی

بزرگترین وظیفه ی منتظران امام زمان این است که خودشان را از لحاظ معنوی، از لحاظ اخلاقی، از لحاظ عملی، از لحاظ پیوندهای دینی و اعتقادی و عاطفی با مومنین، از لحاظ آمادگی برای پنجه درافکندن با زورگویان، آماده کنند.
اون کسانی که در دوران دفاع مقدس، در صفوف دفاع مقدس، سر از پا نشناخته شرکت می کردند، آنها منتظران حقیقی بودند.
اون کسی که وقتی کشور اسلامی مورد تهدید دشمن است، آماده ی دفاع از ارزش هاس
بی‌تردید دفاع مقدس ملت ایران برگرفته از نهضت انسان‌ساز عاشورا است و بر این اساس، رزمندگان اسلام همواره با تاسی از حضرت سیدالشهداء(ع)
وجب به وجب از خاک میهن اسلامی دفاع کردند و همین تاسی از آن حضرت را در
نوشته‌هایشان به ویژه وصیتنامه‌هایشان به وضوح مشاهده می‌کنیم.
یکی از تاکیدات بسیاری از شهیدان در وصیتنامه‌هایشان حفظ حجاب در زنان و غیرت در مردان است. در ادامه بخشی از وصیت نامه شهید سعید زقاقی به مادرش را می‌خوانید:
«مادرم زمانی که خبر

ورزش تکواندو ( Taekwondo ) یکی از هنرهای رزمی و دفاع شخصی کره‌ایست، تکواندو ورزش ملی کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد ورزشکار در میان ورزش‌های رزمی در سراسر دنیا است. در ادامه با این ورزش آشنا می شوید. با دانشچی همراه باشید.
تعریف تکواندوکلمه تکواندو از سه بخش تشکیل می‌شود:
ت به معنی تخریب کردن و شکست با پا
کوان به معنی شکست و تخریب کردن با دست
دو به معنی راه روش
– خلاصه: تکواندو یعنی راه و روش شکست اجسام با دست و پا تکواندو دارای هیچ سبکی نیست ام
خلاصه کتاب حقوق بشر در اسلام
این بسته شامل خلاصه کتاب مبانی حقوق بشر از دیدگاه اسلام و سایر مکاتب سید علی میر موسوی و سید صادق حقیقت در حجم 18 صفحه به انضمام مجموعه نمونه سوالات امتحانی ادوار گذشته دانشگاه پیام نور با پاسخ نامه با کد رشته 1223186- 1223228 می باشد.

دانلود فایل

Search Results Web results خلاصه ی کتاب حقوق بشر در اسلام (موسوی و حقیقت) - baran starstor.nafisfile.com › file ›
مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای:
دفاع مقدس نشان دادیک ملت درسایه حسن ظن به خدامی تواندازهمه گذرگاه های دشوارعبورکند.
وصیت نامه خلبان شهیدعلی اکبرشیرودی-هنگامی که پروازمی کنم احساس می کنم همچون عاشق به سوی معشوق خودنزدیک می شوم ودربازگشت هرچندپروازم موفقیت آمیزبوده باشد،مقداری غمگین هستم چون احساس می کنم هنوزخالص نشده ام تابه سوی خداوندبرگردم .اگربرای احیای اسلام نبود،هرگراسلحه به دست نمی گرفتم وبه جبهه نمی رفتم .پیروزیه
این روزا ضعیف ترین و افسرده ترین نسخه از خودم هستم .. فقط این نیست که حس کنم .. خیلی پر رنگ و واقعیهحمله های لعنتیِ عصبی .. حمله های عصبیِ لعنتیدوست دارم چشمام رو ببندم و تو هیچ "هیچ" دنیای دیگه ای بیدار نشماین هیچِ خیلی برام مهمه .. خیلی ..
پس از ورود مسلمین به ایران دین اسلام به تدریج و در طول قرن ها در نقاط مختلف گسترش پیدا کرد اما مناطق مرکزی از جمله یزد،کرمان،و... دیرتراز سایر نقاط به دین اسلام گرویدند و تاقرن ها همچنان بر دین زرتشتی بودند.هر چند به مرور زمان جمعیت مسلمانان در این مناطق بیشتر از زرتشتیان شد.
شهر انار به دلیل آن که همیشه درمسیر یکی از راه های مهم ارتباطی ایران قرار داشته،شاهد حوادث و رویدادهای تاریخی متعددی در قرون مختلف پیش از اسلام و پس از اسلام بوده است.
وزیر خارجه ی عمان گفته بود: جریان تاریخ را باید به بعد از زدن پهباد آمریکایی و قبل از آن تقسیم کرد! نقطه ی عطفی شد که قبل و بعد آن اصلاً قابل مقایسه نیست.
بهترین شرایط برای حمله ی آمریکا بود؛
همه چیز جور بود
- بهانه ی حمله: عهدشکنی ایران در برجام، حمله ایران به پیشرفته ترین پهباد آمریکایی
- ضرورت حمله: درخواست عربستان برای حمله برای پیچیده شدن قائله ی یمن، نفوذ منطقه ای روز افزون ایران، درخواست اسرائیل برای حمله
تهدید هم کردند که تا دقائقی بعد
چه زیباست شهادت در راه خدا و چه زیباست جهاد در راه خدا و چه زیباست که انسان روز قیامت کنار خداوند باشد! الآن که این راه را در پیش دارم، خیلی خوشحال هستم و این مرگ را از عسل، شیرین تر میدانم. بنده حقیر با دیدی باز به جبهه ها میروم تا هیچ وقت این منافقین کوردل فکر نکنند که من کورکورانه به طرف جبهه ها حرکت کردم و کورکورانه شهادت را پذیرفتم؛ من تمام مسأله ها را، سنجیدم و فکر کردم و بعد انتخاب کردم. بر همگی ما واجب است که اسلام و قرآن را تنها نگذاریم و
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
در اسلام عمر کسی که در برابر ظلم قیام کند به مرگ جاهلیت مرده تا جایی که عمری ها حسین بن علی را شهید نمی‌دانند.

در اسلام عمر فاسق ترین افراد هم لیاقت جانشینی پیامبر و خلافت بر مسلمانان را دارند.و فاسق ترین فرد می‌تواند پیش نماز مسلمانان باشد
چون عبدالله بن عمر با پای  حجاج بیعت کرد و پشت سر ایشان نماز خواند
طبق اسلام عمرشما به هیچ وجه حق اعتراض به حاکم را نداری حتی اگر ظالم ترین افراد و فاسق ترین ب
هر چند در دوران مسیح، گرایش مردمان به سوی او اندک بود، اما پس از گذشته یک صده، مسیحیت جهان‌گیر شد. 250 سال پس از مسیح، اردشیر پاپکان شاهنشاهی ساسانیان را پایه گذاشت. در صده ششم پس از میلاد، محمد بن عبدالله (ص)، پرچم اسلام برافراشت. هر چند محمد ده سال بیشتر حکومت نکرد؛ اما خلفای راشدین پس از او حاکم شدند. معاویه پایه‌گذار خلافت سلطنتی اموی شد. اما ایرانیان عباسیان را بر تخت نشاندند و دودمان‌ها و حکومت‌هایی ایرانی در گوشه‌گوشه ایران شکل گرفتن

اوج مهر ورزى رسول خدا صلى الله علیه و آله
عفو و گذشت ، از زیباترین خصایص انسانى است و انسان هر قدر با فضیلت‏ تر باشد میزان عفو ، گذشت و پرهیز از انتقام‏ جویى نیز در او بیشتر خواهد بود .  زندگى رسول خدا آن هم در میان اعراب ِ تندخو ، خشن و احساسى ، سرشار از مهر و مهرورزى بود . براى آشنایى بیشتر به داستان زیر توجه کنید :
هبار بن اسود کسى است که همزمان با خارج شدن زینب علیها سلام (دختر پیامبر) از مکه به او حمله مى‏کند که در اثر این حمله ، وى پس از مدت
گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهید سپهبد قاسم سلیمانی 
خدایا برای دفاع از دینت، دویدم و افتادم و بلند شدم.خدایا ثروت دستانم وقتی است که سلاح برای دینت به دست گرفتم.خدایا ثروت چشمانم گوهر اشک دفاع از مظلوم است.خدایا سپاس که مرا از اشک بر فرزندان فاطمه(س) بهره‌مند نمودی.سپهبد قاسم سلیمانی خطاب به علما: حضرت آیت‌الله خامنه‌ای را مظلوم و تنها می‌بینم. او نیازمند همراهی شماست.خدایا سپاس که سرباز خمینی کبیر شدم.خدایا شکرگزارم که مرا در مسیر حکیم امرو
الوار یکی از کارت های مورد علاقه رویال بازاس اخه هم دو اکسیری و کمه هم لجندریه ...
خب الواز توی هر دکی لازمه و نفرات اول دنیا همیشه الواراستفاده میکنن ... اخه با الواز هزارتا کار میتونی انجام بدی
یکی قدرت زدن الواز بین 80 تا 120 هست بستگی به لولش داره
توی حمله میتونی الوارو پشت بربر نخبه هوگ یا پرنس بندازی تا از دفاع اسکلت ها جلو گیری کنه
و توی دفاع از جعبه گوبلین ها و انواع گوبلین ها و اسکلت ها میتونی دفاع کنی همچنین الوار هر نیرویی به عقب پرت میک
با سلام و احترام 
بر اساس اعلام مهلت دفاع توسط پژوهش 11 ام دیماه آخرین فرصت دفاع در ترم جاری می باشد. لذا متقاضیان دفاع نهایی پایان نامه در زیر همین پست اعلام آمادگی بفرمایند تا برنامه ریزی انجام شود. لازم بذکر است حداقل یک هفته قبل تمامی کارهای اداری ( شهریه - آموزش) باید انجام شود و دو نسخه از ورژن نهایی پایان نامه پرینت ( دورو) فنری شده تحویل گروه شود. 

موفق باشید
با سلام و احترام

دفاع پروپوزال پنج شنبه ١٣ ام تیرماه ساعت ١٥ هماهنگ شده است. لطفا در کامنت اعلام آمادگى بفرمایید.
توجه داشته باشید که پذیرش در دفاع منوط بر تایید استاد راهنما همراه با امضا فرم هاى مربوطه میسر است.
لطفا پروپوزال آماده و تایید شده را تا تاریخ ١٠ ام تیر به ایمیل دکتر حاجى بگلو و دکتر خیرآبادى ارسال بفرمایید.
وقت دفاع براى هر دانشجو ١٠ دقیقه است.
موفق باشید  
شهیدِ دفاع مقدس

شهیدِ مدافع حرم

"شهید حاج محمد ابراهیم همت"

"شهید حاج قاسم سلیمانی" 

بخشی از وصیتنامه شهید همت
:

.

« از طرف من به جوانان بگویید

چشم شهیدان و تبلور خونشان

به شما دوخته شده است

.

به پا خیزید

اسلام را و خود را دریابید

نظیر انقلاب اسلامی ما

در هیچ کجا پیدا نمی شود
»

.

.

بخشی از وصیتنامه شهید سلیمانی
:

.

« وصیت می‌کنم

اسلام را در این برهه

که تداعی‌ یافته در

انقلاب اسلامی

و جمهوری اسلامی است

تنها نگذارید

.

دفاع از اسلام

گفته های دین من برتر زِ دُر و گوهر استاصحاب پیغمبرم بهترین خلق عالم استمهر صحابه از دل کی توانم برون کنمبر گو بی مهر صحابه چون کنمتا گردش جهان و دور آسمان به پاستآن چراغ جاودان اسلام ماستای اسلام ای دین جاودان ، ای راهت پُر زِ جود و تواندور از تو اندیشه ی بدان ، پاینده هستی و جاودانای دشمن از تو سنگ خار ، جان من فدای حرف پیغمبرماسلام ما دین برتر است ، پیغمبرش بهترین عالم استدر را تو کی ارزشی دارد این جان ما ، پاینده هستی اسلام ماگر آتش بارد به
دفاع شخصی چیست؟
پیشنهاد ما به شما این است که حتما آموزش های مبارزه سلاح با سلاح را فرا گیرید,زیرا براحتی می توانید مهاجم را کنترل یا خلع سلاح کنید.این دوره بسیار پرفایده است.

دفاع شخصی یا دفاع از خود به پادکارهایی گفته می‌شود که شخص برای حراست از سلامتی یا اموال خود یا دیگری به‌کار می‌بندد. در بسیاری از نظام‌های حقوقی، دفاع مشروع به‌عنوان حقی برای استفاده از زور در صورت به رسمیت پذیرفته شده‌است.
دفاع فیزیکی
دفاع فیزیکی به‌معنی استفاد
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
از قدیم گفته اند دفاع غلط کردن از چیزی تخریبش از حمله دشمن بیشتر است
(مجموعه تا رهایی پخش از شبکه یک)
آقا پسری که منتقد عزاداری است و دختری که توان دفاع ندارد
کلیپی میشود در فضای مجازی
البته از صداوسیما توقعی نیست...وقتی نام مولایم حسین را با رضی الله مینویسد بر صحابه پیامبر صلوات میفرستد هنگام افطار
روز عید نیمه شعبان کشته شدن رستم به برادرش در شب عید مذهبی دیگر یک حبه قند را پخش میکن

استفاده از خشونت تحت عنوان دفاع از خود امری خطرناک است. اولاً: به فراموشی هدف اصلی منتهی می شود. ثانیاً: هیچ مسئله ای را حل نخواهد کرد و بر زنجیره خشونت خواهد افزود.
مارتین لوتر کینگ:
✅«افراد زیادی هستند که صادقانه مسئله دفاع از خود را مطرح می کنند....سازماندهی جنبش بر مبنای اندیشه دفاع از خود، امری خطرناک است. میان خشونت به منظور دفاع از خود و خشونت مهاجمانه مرزی بسیار باریک و شکننده وجود دارد. اگر خشونت را به عنوان حتی وسیله ای برای دفاع ا
#آمار کلی شهدای  #جنگ_تحمیلی؛ تعداد ۲۱۳۲۵۵ نفــر بوده که شامل؛ــ ۱۵۵۰۸۱ نفر در درگیری مستقیم با دشمن، ــ ۱۶۱۵۴ نفر در حملات دشمن به شهرها، ــ ۱۱۸۱۴ نفر درحوادث متفرقهــ و سایر موارد ۹۸۸۹ نفر بوده است.ـ از این آمار تعداد ۱۵۵۲۵۹ نفر مجرد،ــ تعداد ۵۵۹۹۶ نفر متأهل،ــ تعداد ۷۰۵۴ نفر ۱۴ ساله و کمتر،ــ تعداد ۶۵۵۷۵ نفر بین ۱۵ تا ۱۹ ساله،ــ تعداد ۸۷۱۰۶ نفر بین ۲۰ تا ۲۳ ساله،ــ تعداد ۲۲۷۰۳ نفر بین ۲۴ تا ۲۹ ساله،ــ تعداد ۳۰۸۱۷ نفر ۳۰ ساله و بالاتر بود
حمله هراس ( وحشت )

حمله هراس یک قسمت شدید از ترس ناگهانی است که در صورت عدم تهدید یا خطر آشکار رخ می دهد. در برخی موارد ، ممکن است علائم حمله وحشت را با حمله قلبی اشتباه کنید.
ممکن است یک حمله وحشتناک را تجربه کنید. یا ممکن است در طول زندگی چندین حمله وحشت داشته باشید. در صورت عدم درمان ، حملات مکرر هراس - و ترس از تجربه آنها - ممکن است شما را به اجتناب از سایر افراد یا اماکن عمومی سوق دهد. این ممکن است نشانه این باشد که شما به یک بیماری هراس مبتلا
• اراده‌ی ملت مسلمان ایران بر بازگشت به شؤون صدر اسلام و توجه به عدالت و قاطعیت در راه دین خدا قرار گرفته است.
• زندگی در این کشور که می‌تواند قاعده و نمونه‌ای برای تجدید حیات اسلام باشد دارای مسؤولیت‌های بسیاری است و اهمیت دادن به تقویت، تبیین و تشریح بیش از پیش مبانی اسلام و تأکید روز افزون بر وحدت مسلمانان ازجمله‌ی این مسؤولیت‌هاست. ۱۳۶۸/۱۰/۰۵

خانم پریسا صفارزاده: تایید
اصلاحات: اصلاح عنوان انگلیسی - افزودن مشخصات دیتاست
خانم سارا اثنی عشری: تایید به شرط انجام اصلاحات
روش پیشنهادی بازنگری شود - فلوچارت روش پیشنهادی اصاح شود
آقای ایمان ابراهیمی: دفاع مجدد
آقای حسین برزگر: دفاع مجدد
 کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام از جرجی زیدان
دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اث...۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان - ...hyrcani.ir › تاریخ و فرهنگ۶ مهر ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان. تاریخ
کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان

دانلود فایل

دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان ...ketab9.blog.ir › tag › دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اث...۱ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «دانلود رایگان کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان» ثبت شده است - دانلود کتاب.
دانلود کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان - ...hyrcani.ir › تاریخ و فرهنگ۶ مهر ۱۳۹۷ - دانلود کتاب صوتی تاریخ تمدن اسلام اثر جرجی زیدان. تاری
2453 - «مهدی جلالی» از عناصر اپوزیسیون که حامی تحریم و حتی حمله نظامی به ایران است، پس از سرنگونی پهپاد جاسوسی آمریکا توسط نیروهای مسلح ایران، با اعتراف به اینکه ایران قدرت اول منطقه و دارای قدرت بازدارندگی در برابر حمله نظامی آمریکا است، اذعان کرد آمریکا زمانی به ایران حمله خواهد کرد که ایران قدرت بازدارندگی و مقابله به‌مثل نداشته باشد!منبع: yon.ir/mzdr106
دانلود فایل اصلی
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

جوان انقلابی و ورزش...
مردم جامعه اسلامی بخصوص جوانان ، بایستی نگاه ویژه ای به ورزش داشته باشند.
ورزش از تفریحات سالم و سودمند است که نشاط قابل توجهی برای انسان به ارمغان می اورد ..
ورزش ، در سلامت و بهداشت افراد موثر است چون وقتی سلامت بدن فراهم گردد ، به سلامت روح نیز کمک می کند.و بدیهی است نیک بختی هر کس ، با سلامت روح و بدن او ارتباط مستقیم دارد و اهمیت ورزش به این است که بدن را نیرومند می سازد و روح را اراده می بخشد .
ناگفته پیداست که جوانانی
آخرین ساعت، از آخرین روز، پیش از اتمام هفته‌ای که در تعطیلات به سر بردیم، با اعلام رسمی از یافتن اولین مورد مبتلا به کرونا در اینجا، رو به پایان است. نگرانی از شرایط جاری ایران و وضعیت خانواده و عزیزان یک طرف، آینده نامعلوم برای سفر به ایران و قرنطینه یک طرف دیگر...
دارم به این فکر می‌کنم که چطور هر چیز ساده‌ای در ایران قابلیت تبدیل شدن به بحران دارد، باران می‌بارد می‌شود سیل،‌ نمی‌بارد می‌شود خشکسالی، گران شدن بنزین، دفاع کنیم بحران ا
به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، نشست کتاب خوان  دفاع مقدس، در کتابخانه عمومی شهدای سنجان با حضور نوجوانان برگزار شد.
در این نشست ،نوجوانان با مطالعه زندگینامه شهدا دفاع مقدس ،کتابهای خوانده شده را با علاقه مندان به اشتراک گذاشتند.

اسلام فقط معرفت نیست، تعهّد به عمل و تحقّق احکام اسلام هم جزو اسلام است؛
یعنی یک وقت هست که ما اسلام را -که میخواهیم در حوزه یاد بگیریم- فقط
عبارت میدانیم از اصول و فروع و اخلاق و همینهایی که هست -[که] واقعیّت هم
همین است؛ [یعنی] اصول دین، فروع دین، ارزشهای اخلاقی، سبک زندگی، آئین
حکمرانی، اینها همه جزو اسلام و جزو معارف اسلامی است.لکن این [برداشت] درست نیست؛اسلام فقط توحید به معنای علم توحید با همان عمق و معرفتِ عرفانی و فلسفی و
[مانند] اینها
اگر یه روز داشتید تو خیابون قدم می‌زدید و یهو دیدید یکی با شمشیر داره میدوه سمتتون که بهِ‌تون حلمه کنه؛ فرار نکنید. خونسردی خودتون رو حفظ کنید، کفش‌تون رو در بیارید و دست‌تون کنید! سپس تی‌شرت یا حالا اگر خانم هستید شال‌تون رو بپیچید دور کفش و دست، اینجوری وقتی حمله‌کنه می‌تونید با دست‌تون دفاع کنید و آسیب نبینید. یا اصلن آقا واقعن راسته که میگن بهترین دفاع حمله‌ست! اگر سلاح دارید به‌ش حمله کنید یا اگر ندارید، تو اون خیابون ماشینی چیز
با سلام و احترام
تمامى دانشجویانى که قصد دفاع در شهریور ٩٨ را دارند ( با هماهنگى و اجازه اساتید راهنما مربوطه) مى توانند تا ٢٥ مرداد در زیر این پست با ذکر نام، نام خانوادگى، عنوان پایان نامه و اسامى اساتید راهنما و مشاور اعلام آمادگى بفرمایند. در ضمن فرم هاى قبل از دفاع را تکمیل نموده، بین تاریخ ١ شهریور تا ٦ شهریور تحویل پژوهش نمایند. 
موفق باشید 
دریافت
حجم: 27.7 مگابایتتوضیحات: بازی اندروید Zombie Age 2 یک بازی اکشن مهیج میباشد که در این بازی اندرویدی حصارهای شهر از بین رفته اند و زامبی ها وارد شهر شده اند و تمام شهر را گرفته اند و به کسی رحم نمیکنند و تمام افراد شهر را خواهند کشت متموریت شما مقابله با زامبی ها میباشد با آنها مبارزه کنید و شهر را از حمله ی آنها نجات دهید و زامبی ها را از بین ببرید و از افراد شهر را دفاع کنید.زامبی ها به ۷ نقطه ی شهر حمله کردند در این ۷ نقطه آنها را نابود کنید و

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران 2887 روز به طول انجامید که طی آن هزار روز نبرد فعال صورت گرفت که 793 روز حمله از سوی رزمندگان اسلام بود و 207 روز از سوی ارتش متجاوز بعثی در طول جنگ شمار 381 هزار و 680 نفر از نیروهای دشمن کشته و یا زخمی شدند و 72 هزار نفر به اسارت نیروهای اسلام در آمدند. در این هشت سال 371 فروند هواپیما و 82 فروند بالگرد دشمن منهدم شد. 1700 دستگاه تانک و نفربر، 480 قبضه توپ و سه هزار و 363 دستگاه خودرو نظامی به غنیمت ایران در آمد و و پنج هزار و 758 دستگا
۳۱ شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری شده است.
دوران ۸ ساله دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این رمز و بوم، به مثابه یکی از حساس‌ترین و بارزترین برهه‌های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می‌درخشد.
دفاع امت اسلامی ایران در برابر تجاو
گروه تروریستی القاعده در بلاد مغرب اسلامی با انتشار قطعه فیلمی اعلام کرد که یک سرکرده تونسی این گروه به نام «سیف‌الله بن حسین» ملقب به «ابو عیاض» در حمله هوایی فرانسه در مالی کشته شد.
ابومصعب عبدالودود سرکرده این گروه در فیلم مذکور ضمن تمجید از بن حسین، مرگ او در حمله هوایی فرانسه در مالی را اعلام می‌کند.
طبق گزارش خبرگزاری فرانسه، عبدالودود همچنین گفت که بن حسین و چند نفر دیگر از عناصر القاعده اخیرا در حمله هوایی فرانسه کشته شدند.
پیشتر ر
درست پس از توافق برجام؛ باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا به یکی از دانشگاه‌های آمریکا می‌رود تا از برجام دفاع کند؛ او می‌گوید مهم‌ترین نگرانی امنیتی ایالات متحده در خاورمیانه اسرائیل است که خطر استفاده از سلاح‌های متعارف علیه آن‌ها از سوی کشور‌های منطقه وجود ندارد؛ چرا که اسرائیل در دفاع از خودش در حوزه سلاح‌های متعارف کشور‌های منطقه، توانمند است و انواع سیستم‌های دفاع موشکی، دفاع هوایی و همچنین پیشرفته‌ترین موشک‌ها و ابزار نظامی
4-13مبانی و رویکردهای فلسفی دفاع مشروع620000000000000
4-13-1 رویکردهای ناظر به عمل دفاعی6300000000000000000
4-13-2 رویکردهای ناظر به فعل مهاجم6700000000000000000
4-13-3 رویکردهای ناظر به دفاع و اجتماع700000000000000
4-14 توجیه حقوقی دفاع مشروع78000000000000000000000000
4-15 مصادیق اعمال در حکم دفاع مشروع790000000000000000
بخش چهارم00000000000000000000000000000000000000000000
4-16 پیامدها84000000000000000000000000000000000000000
4-16-1 معیار و ملاک خطر غیر مشروع850000000000000000000
فصل پنجم930000000000000000000000000000000000000000000
5-1 دیدگاه فقیهان درباره خطر تجاوز93000000000
به گزارش همشهری آنلاین، مکرون که از تداوم باهم اتحاد کردن و شرکت آمریکا در کنایه دار نا امید است وقتی خبرنگار اکونومیست از او در باره ماده پنجپیمان محیل که مروبط به دفاع جمعی است استفسار کرد، در خصوص موضوعیت این ماده در شرایط کنونیف فقط گفت: نمی دانم. برابر ماده پنج پیمان شیطنت امیز حمله به یکی از اعضای ناتو حمله به همه اعضا تلقی خواهد شد.  ایرنا نیز که بخش هایی از این گفت وگو را پوشش داده است به نقل از رئیس جمهوری فرانسه آورده است: هیچ هماه
هنر مقابله با حملات DDoS لایه 7 بر توانایی تشخیص ترافیک تولید شده توسط انسان نسبت به ترافیکی که توسط ربات تولید می گردد، استوار است، که آن را نسبت به دفاع در برابر حملات حجمی مشکل تر می کند. درحالیکه حملات لایه 7 به رشد پیچیدگی خود حتی با تغییر الگوها و امضاها حمله، ادامه می دهند، سازمان ها و مبارزه کنندگان در مقابل حملات DDoS به یک استراتژی مقابله پویا در محل نیاز خواهند داشت. قابلیت مشاهده لایه 7 همراه با نظارت فعال و سیستم هشدار پیشرفته، برای د
یکی از مهم‌ترین مباحث مطرح در دنیای حقوق، بحث علل موجهه‌ی جرم است اما مقصود از علل موجهه‌ی جرم چیست؟ منظور از علل موجهه‌ی جرم علل و عواملی است که اگر در یک موقعیت وجود داشته باشد، رفتاری که در حالت عادی جرم است، دیگر جرم نخواهد بود و به تَبَع آن نمی‌توان شخص را مجازات کرد. در واقع قانون‌گذار در عین حال که برخی از رفتارها را ممنوع اعلام نموده و به عنوان جرم تعیین کرده‌، موقعیت‌هایی را نیز پیش‌بینی کرده‌است که اگر در این موقعیت‌ها این رف
از اونجایی که به تازگی به مکتب "زبان سرخ سر سبز اگر بدهد بر باد، آن سر جاودانه می شود" ایمان آوردم، امروز زدم توی برجک یکی از اساتید دانشکده، که می دونم بعدا یه جایی می کنه توی پاچه ام. یه استاد احمق که هیچی حالیش نیست و همه الکی جلوش دولا راست می شن و به به و چه چه می کنن.دفاع دوستمون بود، صبح می خواستیم بریم خرید کیک و شیرینی، خواب موندیم و شرمنده اش شدیم. رسیدیم دانشکده و با کلی خودخوریِ فکری که چرا خواب موندی و تف توی آلارم گوشیت و لعنت به صدای
دریافت
حجم: 27.7 مگابایتتوضیحات: بازی اندروید Zombie Age 2 یک بازی اکشن مهیج میباشد که در این بازی اندرویدی حصارهای شهر از بین رفته اند و زامبی ها وارد شهر شده اند و تمام شهر را گرفته اند و به کسی رحم نمیکنند و تمام افراد شهر را خواهند کشت متموریت شما مقابله با زامبی ها میباشد با آنها مبارزه کنید و شهر را از حمله ی آنها نجات دهید و زامبی ها را از بین ببرید و از افراد شهر را دفاع کنید.زامبی ها به ۷ نقطه ی شهر حمله کردند در این ۷ نقطه آنها را نابود کنید و
در تضرعها و دعاها، از خدای متعال بخواهید گرفتاریهای امت اسلامی برطرف شود و شر دشمنان اسلام را از سر مسلمین کم کند/ دشمنی واقعی مستکبرین و آمریکا با حقایق اسلامی است. هرچه پایبندی بیشتر به مبانی اسلام نشان دادیم، کمک خدا بیشتر شامل حال ما شد و آنجا که غفلت کردیم، چوب غفلت خود را خوردیم/ دشمنان بالاخره مجبور خواهند شد در مقابل اسلام زانو بزنند و بتوفیق الهی آنچه در آینده پیش خواهد آمد، عزت و پیشرفت اسلام و مسلمین است؛ منتها تلاش لازم دارد.
اسلام، هر نوع تهدید علیه جان بی‌گناهان و امنیت عمومی را مصداق «محاربه» و مستحق مجازات شدید می‌داند. اسلام، جهاد علیه اشغال‌گران را واجب و مایۀ عزت خوانده است ولی «جهاد» روش دارد. جهاد قرآنی، کشتار بی‌گناهان نیست. اسلام به‌‌دنبال پیروزی غیراخلاقی، حتی بر دشمن بی‌اخلاق نیست. مبنا و هدف سیاست اسلامی، اخلاق و اخلاقی‌بودن است. 
حسن رحیم پور ازغدی 
سپاه پاسداران
انقلاب اسلامی بامداد امروز (چهارشنبه 18 دی ماه) و پس از خاکسپاری پیکر
پاک شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در کرمان، با پرتاب موشک های زمین به زمین
دو پایگاه نظامی آمریکا در عراق را مورد هدف قرار داد.
گفته
می شود این حمله علیه دو پایگاه "عین الاسد" (واقع در استان الانبار در
غرب عراق) و اربیل (کردستان عراق) صورت گرفته است. این دو پایگاه میزبان
نیروهای نظامی آمریکا و ائتلاف هستند. پایگاه هوایی عین الاسد بزرگترین
پایگاه نظامی آمریکا د
سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر شاهین‌شهر طی پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفتند.
در این پیام به شرح زیر آمده است:
هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیر زنانی است که در لبیک به‌فرمان تاریخی معمار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در دفاع از کی
یکی از دلایل وجود فرقه های متعدد در دین اسلام تفاوت در "فهم دینی" است.منشأ همه اختلافات و حتی جنگها همین "تفاوت در فهم دینی" است و هر مذهب و مکتب و فرقه و مشرب دینی قرائت خودش از دین را درست میداند.این اعتقاد در طبقات بالا در قالب مناظرات و "مجادلات ایدئولوژیک" و در طبقات پائین تر(طبقه عامه) تبدیل به "نزاع و جنگ" میشود.این قضیه منحصر در اسلام نیست و در بسیاری دیگر از معتقدان دینی به ادیان توحیدی و حتی آئین های غیر توحیدی دیده میشود که از نگاه بیرون
بسم رب الشهدا والصدیقین «حامد سلطانی» از رزمندگان مدافع حرم که برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب اسلامی و مبارزه با تکفیری‌ها داوطلبانه به سوریه رفته بود، در جریان یک ماموریت تخریب ایام شهادت امام رضا(ع) به همرزمان شهیدش پیوست.
@Agamahmoodreza
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
زمان جنگ آنچه رونق جبهه ها و روحیه رزمندگان اسلام بود زیارت عاشورا بود و ذکر مصائب اهل بیت پیامبر 
از اهل سقیفه آماربگیرید چند نفر شهید دادند در انقلاب و در جنگ نسبت به جمعیتی که دارند...؟؟؟!!!
حال که برای رضای اهل سقیفه زیارت عاشورا و ذکر مصائب اهل بیت حرام شد 
اگر دوباره جنگ شود،رزمندگان شیعه از آنان که در احد و احزاب و خیبر و تبوک پیامبر اسلام را تنها گذاشتند درس  شهادت طلبی فراگیرن
در حالی که حمله تروریست‌های نیوزلندی به دو مسجد در این کشور موجب قتل عام بیش از ۴۰ نمازگزار شد؛ بی‌بی‌سی فارسی که همواره در تلاش است تا هرگونه حادثه‌ای را در کشورهای اروپایی تروریستی جلوه دهد و آمار زخمی‌ها را برجسته سازد در برابر این حمله به مسلمانان الفاط 'تلفات قابل توجه و حمله مسلحانه' را انتخاب می‌کند و در مقابل برای زخمی شدن چند نفر در مترو لندن تیتر 'حمله تروریستی' می‌زند!
سردار قاسم سلیمانی فرمانده قدس سپاه پاسداران ایران به همراه ابو مهدی مهندس جانشین فرمانده الحشد الشعبی در حمله بالگردهای آمریکایی در بغداد به درجه رفیع شهادت نائل شدند . این عملیات تروریستی از سوی نیروهای جنایتکار آمریکا در بامداد جمعه 13 دی ماه سال 1398 رقم خورد . 
شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه امام زمان (عج) ، مقام معظم رهبری و ملت عزیز ایران و جهان اسلام تبریک و تسلیت عرض میکنم . 

تفسیر ماده پنجاه و یکم منشور

گستره و دامنۀ حق دفاع مشروع به نحوی که در منشور ملل متحد منعکس شده است، از
مباحث ‎‏بحث انگیز محسوب می شود. دو تفسیر مختلف وجود دارد که با یکدیگر
در تعارض هستند:‏
‏‏نظریه اول: تفسیر محدود (مضیّق)‏
‏‏نظریه دوم: تفسیر موسّع‏
در نظریه اول، حق دفاع مشروع (من جمله با نیروی
مسلح) فقط و فقط در مواردی وجود دارد که حمله مسلحانه ای صورت بگیرد. به عبارت
دیگر هیچ گونه حقی برای دفاع مشروع مسلحانه علیه اقدامات خصمانه ای که حا
.... اسلام که رفت و فقط مسلمین ماندند، مؤمنین و شخصیت‌های دینی ما  هم آن روح و جهت بینش اسلام را گم کردند و فقط شعائر را فهمیدند و احکام فردی را. دلشان به این خوش بود که سلطان محمود به جنگ هندیان نامسلمان می‌رود و سلطان خدابنده شیعه می‌شود و گوهرشاد خانم ملکه مغولی مسجد می‌سازد- بالاتر از این‌ها را دیگر نمی‌فهمیدند. همین قدر که فلان قلدر ستمکار با حفظ رژیم و رویه و زندگی فرعونیش، ختنه بکند و طی تشریفاتی به دین مبین اسلام مشرف شود و به تعظیم ش
نتیجه کمیسیونم آمد. گفتند برای آخرین بار تاآخر آذر فرصت دفاع می دهند. باید هفته آینده دفاع کنم. هنوز درخواست دفاعم را نزده ام. هرچه از کمالگرایی درمورد پایان نامه ته وجودم مانده بود حالا خودش را نشان داده. این حالت های مزخرف را خوب می شناسم. به تعویق می اندازم که زیربار قبول کردن نقص نروم، استرس تمام وجودم را می گیرد و بازدهی ام به حداقل می رسد و در نهایت در دقیقه نود مجبور می شوم با استرسی وحشتناک کنار بیایم و نقص های کارم را بپذیرم. باوجود تما
" مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا
شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام و سرباز ولایت و یاور امت، حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق شد.
حاج قاسم سلیمانی که از یادگاران دوران دفاع مقدس بود، با اخلاصی کم نظیر و مجاهدت شجاعانه در جبهه های حق علیه باطل به دفاع از کیان این سرزمین الهی و امنیت مردم ایران پرداخت و پس از سال‌ها مبارزه و حضو
شهید لطفی نیاسر: من صدای خرد شدن استخوان‌های اسرائیل را می‌شنوم.
چیزی که از نگاهها مخفی ماند رسیدن فرزندان آخرالزمانی سلمان به پشت دیواره های قلعه فرزندان یهودا است. 
مهدی لطفی عزیز اولین شهید مبارزه رودرو با اسراییل است. کار ما دیگر از دفاع گذشته و وارد حمله شده ایم. او مدافع حرم نبود بلکه مهاجم به اسراییل بود. 
او عاشق متوسلیان بود و پشت دروازه های صهیون به شهادت رسید.
ما برای دفع حمله به سرزمین اهل بیت وارد جنگ شدیم ولی تا ستون خیمه اصلی ر
شهید لطفی نیاسر: من صدای خرد شدن استخوان‌های اسرائیل را می‌شنوم.
چیزی که از نگاهها مخفی ماند رسیدن فرزندان آخرالزمانی سلمان به پشت دیواره های قلعه فرزندان یهودا است. 
مهدی لطفی عزیز اولین شهید مبارزه رودرو با اسراییل است. کار ما دیگر از دفاع گذشته و وارد حمله شده ایم. او مدافع حرم نبود بلکه مهاجم به اسراییل بود. 
او عاشق متوسلیان بود و پشت دروازه های صهیون به شهادت رسید.
ما برای دفع حمله به سرزمین اهل بیت وارد جنگ شدیم ولی تا ستون خیمه اصلی ر
#در_مکتب_عاشورا
خطرناک تر و نابود کننده تر از هر چیزی برای دین اسلام، فسق و ظلم حاکمی است که به نام اسلام و با لباس خلافت رسول اکرم صلی اللّه علیه و آله حکومت می کند و بر خلاف اسلام و سیره ی حضرت مشی می کند.« و فاتحه ی اسلام را باید خواند آن هنگام که امت به فرمانروایی چون یزید مبتلا گشت»( اللهوف فی قتلی الطفوف، موسسة الاعلمی للمطبوعات، الطبعة المصححة الاولی، ص 18)
پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آقای محمد سلگی: درگذشت جانباز عزیز و سردار فداکار جناب آقای میرزا محمد سلگی را به همه کسانی که به ایثارگران دفاع مقدس ارادت می ورزند وبه همه خانواده های شهید و جانبازان و خانواده های آنان و همه یادگاران دفاع مقدس تسلیت عرض میکنم. این مجاهد فداکار در دوره پس از پایان دفاع مقدس نیز با تحمل رنج جسمانی، مجاهدت در راه خدا را ادامه داد تا به لقاءالله پیوست.
وقتی قدرت الهی، قدرت اسلام، قدرت قرآن و معنویت در یک جا عَلَم برمی‌افرازد، کسانی که مخالف معنویتند، کسانی که اهل ظلمند، کسانی که اهل فسادند، کسانی که به هر جهتی معنویت و دین را برنمی‌تابند، دشمنی می‌کنند. حضور و حمله دشمن، مایه تعجب نیست. وعده خدا و پیامبر این است که اگر مبارزه کردید، اگر صبر و ثبات خودتان را از دست ندادید، شما پیروزید؛ اما اگر رها کردید، احساس ضعف و نومیدی کردید، نه [پیروز نخواهید شد].
فصل اول: مبانی، خصوصیات و مواجهات انق
موضوع پایان نامه معماری: طراحی موزه دفاع مقدس
چکیده:
این رساله تحت عنوان « طراحی موزه دفاع مقدس در اراک » ابتدا به بررسی موزه دفاع مقدس و در نهایت طراحی آن در اراک می پردازد . در فصل اول معرفی و تحلیل موزه دفاع مقدس مورد مطالعه قرار می گیرد و ضمن آن تاریخچه موزه در ایران و جهان، مقایسه موزه جنگ و موزه دفاع مقدس آورده می شود. هویت، نحوه بیان، ظرف بیان و انگیزه مراجعه به موزه از جمله دیگر مباحثی است که در این قسمت مطرح می شوند. فصل دوم به بررسی نمو
ضربه زنی جزء لاینفک آموزش دفاع شخصی میباشد به طوریکه اغلب اساتید و بنیانگزاران هنرهای رزمی حتی آنهایی که فلسفه بسیار نرم و بدور از حمله نیز داشتند بر اهمیت ضرورت ضربه زنی تاکید دارند به گونه ای که حتی اساتید سبکهایی که به ظاهر کمترین ضربه زنی در آنها مشاهده میشود بر این باورند که هفتاد درصد یک درگیری ضربه زنی میباشد . اما کدام ضربات ؟
آتمی یا ضربه زنی در دفاع شخصی به کلیه ی ضربات ساده و سریع ( تاکید میشود ساده و سریع ) که با همه ی قسمتهای بدن ب
بسم الله الرحمن الرحیم
 اسلام ستیز از روایت زیر نتیجه گرفته است که اسلام در حجاز فقط با شمشیر گسترش یافته بود !متن روایت: امام صادق علیه السلام فرمود: خداوند، پیامبر (ص) را ده سال مأمور تبلیغ اسلام به مردم کرد، اما آنها از پذیرفتن اسلام امتناع ورزیدند، تا آن که فرمان جنگ به او داد؛ بنابراین، خیر در شمشیر و در زیر شمشیر است و همچنان که در آغاز چنین بود دوباره نیز چنین خواهد شد.
ادامه مطلب
امروز کتاب روشنی و خاموشی فردی را می خواندم به نام سید مصطفی حسینی افغانی بود البته بهتر است او را فرزند ایران صدا بزنیم فرزند ایران٬ چون خیلی شبیه ایرانی‌ها بوده؛ شاید هم فرزند اسلام چون برای دفاع از حریم اسلام رفت
 این فرزند اسلام ۲۰ بهار بیشتر ندیده بود که در اردیبهشت ۱۳۹۴ پرکشید و من
 تمام مدتی که کتاب را ورق میزدم انگار او را در کنار خودم احساس می کردم نجابت خاصی داشت حتی در خیالم هم اول در زد؛
رفتارش برایم خیلی عجیب بود در عین حال که تب
به مناسبت هفته دفاع مقدس وهمزمان با اآعاز سال تحصیلی جدیدفعالیت ها واقدامات زیر در این آموزشگاه برگزار گردید.
-سخنرانی در رابطه باآرمانها وارزشهای هشت سال دفاع مقدس
- هماهنگی باسایر مدارس روستا حضور بر سر تربت پاک شهدا
-آشنا سازی دانش آموزان بااندیشه های امام راحل
 بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی
در اسلام عمری قیام کننده بر علیه حاکم فاسق ظالم گنه کار بوده شهید حساب نمیشود 
در اسلام عمری چون حسین بن علی بن ابی طالب علیه الاف السلام بر علیه جانشین پیامبر قیام کرده است شهید حساب نمیشود
و از طرف دیگر در اسلام عمری،همین حسین بن علی بن ابی طالب و برادرش حسن که بدست معاویه صحابی پیامبر به شهادت رسید ،آقای جوانان بهشت می باشند
...
۱۹: قفل شدن سر
 بسیاری از مهاجمان سعی می کنند از پشت حمله کنند .با این‌که قفل شدن غافلگیرانه‌ی سر توسط دشمن می‌تواند بسیار ترسناک باشد، به خصوص اگر دشمن بسیار بزرگ‌تر و قوی‌تر از شما باشد، اگر بدانید چگونه می‌توانید بر وی مسلط شوید، این وضعیت حتی می‌تواند مزایایی نیز برای‌تان داشته باشد. وقتی سرتان در بازوی دشمن قفل شده باشد، باسن‌تان عقب‌تر از فرد مهاجم، و خودتان در وضعیت پایین‌تر از وی قرار می‌گیرید؛ همین مسئله برای حفظ تعادل دشمن
تنها هنری مورد قبول قرآن است که صیقل دهنده اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله، اسلام ائمه هدی علیهم السلام، اسلام فقرای دردمند، اسلام پابرهنگان، اسلام تازیانه خوردگان ... باشد. هنری زیبا و پاک است که کوبنده سرمایه­ داری مدرن و کمونیسم خون­ آشام و نابودکننده اسلام رفاه و تجمل، اسلام التقاط، اسلام سازش و فرومایگی، اسلام مرفهین بی­درد و در یک کلمه، اسلام آمریکایی باشد.
امام خمینی رحمه الله علیههنر
2/ رهبر انقلاب: بعثت انبیا، برای ایجاد یک تمدن است. در تمدن، علم، اخلاق، سبک زندگی و هم جنگ. اینجور نیست که بگوییم اسلام آمد جنگ را از بین ببرد نه! جهت جنگ مهم است. جنگ با چه کسی؟ سالهاست صهیونیست ها برای مقاصد خبیث میجنگند. اما در مقابل آنها مجاهدان فلسطینی و حزب الله هم میجنگند. ملت ما هم در 8 سال دفاع مقدس جنگید. این جنگ، ممدوح است و برای اهداف الهی است. مؤمن قتال میکند اما برای اهداف الهی.
مدت عدیدی است که مورچه ها به خانه ما حمله کردند. [حمله به معنای واقعی] ودرکل زندگی ما سرک می کشند. سفره را که پهن میکنیم آنها نیز با ما هم غذا میشوند.عزیزان تعارف هم سرشان نمیشود. به هر جای خانه بنگری حداکثر ده دقیقه طول میکشد تا یک مورچه را روئیت کنی، انقدر زیاد هستند این عزیزان.نمیدانم ما در خانه آنها زندگی میکنیم یا آنها در خانه ما....

+ نمیدونم این ملافه روی تخت من چی داشته که اینجوری بیرحمانه سوراخ سوراخ شده... تا الان دوبار جای تخت رو عوض کر
به نقل از وبسایت iranintl.com، محمد سرافراز، رییس پیشین صدا‌و‌سیمای جمهوری اسلامی ایران، در تازه‌ترین گفت‌وگوی خود مدعی شده آمریکا در‌صدد است پس از ماه رمضان به ایران حمله کند و مسئولان جمهوری اسلامی نیز این موضوع را دریافته‌اند.
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها